O MNIE

Oto Ja – Paula. Takimag2535-2-01a niewielka gabarytowo, trochę wredna, ale z wielkim sercem. Zawodowo psycholożka, z zamiłowania artystka.

Ostatnio moje ulubione słowa to: „handmade” i „diy”. Popołudniami koloruję, szyję, kleję, montuję i fotografuję wszystko co uda mi się stworzyć. Ku rozpaczy ukochanego obsypuję również każdą możliwą powierzchnię brokatem, ku idei eksperymentów – „to na bloga”.

 Dawniej powiedziałabym, że inspiruje mnie paryski szyk, natomiast teraz bliżej mi do natury z polskiej wsi. Po mamie odziedziczyłam gen „przyda się” , w związku z czym jestem posiadaczem niezliczonej ilości pudełek z „przydasiami” – wstążeczkami, patyczkami, koralikami itd. Itd. Z maszyną do szycia wiążę mnie burzliwy związek, kochamy się i nienawidzimy. Temperatura uczuć zależy przede wszystkim od ilości zerwanych i splątanych nitek na minutę. Ostatnio dobrze nam się układa.

 Szczycę się tym, że jestem w stanie zrobić ozdobę w zasadzie ze wszystkiego i zawsze mam w co zapakować prezenty. Choć przeważnie bywam skromna, to uwielbiam się zachwycać swoją pomysłowością – przywłaszczyłam sobie te cechę od podopiecznych 4-latków. Jestem także królową wśród rysowników księżniczek, pand i robotów.

Ostatnio usłyszałam; „Musisz podzielić się tym ze światem”, a więc pierwszy raz realizuje swoje noworoczne postanowienie licząc, że świat pragnie me dzieła oglądać.

Zapraszam!

Reklamy